De gemeenteraadsverkiezingen zijn in maart 2022. De Schiedamse VVD heeft daarvoor een verkiezingsprogramma geschreven. Hierin staat hoe wij denken hoe Schiedam de komende jaren nog beter kan worden. De stad staat zeker voor lastige opgaven en wij hebben daar oplossingen voor bedacht. Maar we roepen de hulp in van de Schiedammers, een verkiezingsprogramma is nooit af en niet in beton gegoten. Daarom lanceert de Schiedamse VVD een ‘verkiezingshotline’, zodat mensen hun mening kunnen geven over het programma. Maar ook misschien wel nog betere oplossingen kunnen aandragen.

Verkiezingshotline
Schiedammers kunnen via het nummer 06- 59374493 de Schiedamse VVD WhatsAppen. Zo maken wij de politiek toegankelijker. ‘Het sturen van een WhatsAppje is heel makkelijk en een kleine moeite. Hiermee verlagen wij de drempel om mee te denken. Wij garanderen dat je een antwoord krijgt van één van onze kandidaat raadsleden! Je kunt van alles appen: vragen over ons verkiezingsprogramma, hoe wij denken problemen op te lossen, zelf oplossingen aandragen of problemen onder onze aandacht brengen waar wij nog niet aan gedacht hebben. Het kan allemaal!’, aldus de lijstrekker Onno Spek.
Verkiezingsprogramma

Met de lancering van deze hotline is ook gelijk het verkiezingsprogramma uitgebracht. Het
programma staat bomvol goede ideeën om Schiedam ook de komende jaren verder te helpen. Lijsttrekker Onno Spek: ‘Wij gaan ons in de komende periode keihard maken voor een veiligere en leefbare stad met meer woningen en lagere lokale lasten.’